Apple - Refurbished Excellent - AWBS-42MM (S/M) Watch Band - Sport - Light Blush
SKU: 10961218
Not yet reviewed
or
Availability
FREE shipping to
Sold & shipped by
Global Mobiles Inc
(115)
About This Item
  • Key Specs
    • Model Compatibility: Apple Watch Sport
  • General
    • Brand: Apple
    • Product Name: Apple AWBS-42MM (S/M) Watch Band - Sport Light Blush
    • Color: Light Blush
  • Compatibility
    • Brand Compatibility: Apple
  • Dimensions
    • Band Width: 42 millimeters
  • Material
    • Band Material: Fluoroelastomer
  • Other
    • UPC: 195949657306
  • Size:: This S/M size band is designed to fit wrists with a circumference of 130–180mm.
  • Compatibility:: This 42mm band is compatible with Apple Watch models in 42mm, 44mm, 45mm, and 46mm case sizes.