1-1 of 1 Answer
I have the pedestal and my sister built a riser. I use the pedestal for the soap and all the stuff I use. My sister uses her riser for storage for baskets for each person in her families laundry. Cost was about a little more for the pedestals than the riser. Difference was about $50
Sorry, there was a problem. Please try again later.
