1-2 of 2 Answers
One each. Not a pair price, and pretty expensive IMHO
Sorry, there was a problem. Please try again later.Each one is for one appliance so you'd have to buy two. If you're handy (or know someone who is) there are a lot of YouTube videos on how to make your own for a fraction of the price.
Sorry, there was a problem. Please try again later.
