LG - Gram 13" Executive Case for Laptop, Notebook, Tablet and Accessories LGGRAM-CASE13 - Gray
SKU: 12341654
Not yet reviewed
Availability
FREE shipping to
Sold & shipped by
Beach Camera
(921)
About This Item
  • General
    • Brand: LG
    • Product Name: Gram 13" Executive Case for Laptop, Notebook, Tablet and Accessories LGGRAM-CASE13
    • Color: Gray
  • Other
    • Product Weight: 0.45 ounces (The out of box weight of the item.)
    • Water Resistant: true (Resists some degree of water penetration.)
    • Dust Resistant: true (Resists some degree of dust penetration.)
    • Laptop Bag Type: Case
    • Maximum Laptop Size: 13 inches
    • UPC: 843342139294
Sponsored
Reviews
This product doesn't have any reviews yet.
Compare similar products
Unique Bargains - Laptop Case - Polyester Computer Sleeve Carrying Bag, Shockproof Protective Cover for 13" Notebook - Pink
Thule - Gauntlet Laptop Sleeve Laptop Case for 16” Apple MacBook Pro, 15” Apple MacBook Pro, PCs Laptops & Chromebooks up to 14” - Hazy Green
Case Logic - Laptop Sleeve for 17.3" Laptop - Black
Pros for LG - Gram 13" Executive Case for Laptop, Notebook, Tablet and Accessories LGGRAM-CASE13 - Gray
Cons for LG - Gram 13" Executive Case for Laptop, Notebook, Tablet and Accessories LGGRAM-CASE13 - Gray