SKU: 12607567
Not yet reviewed
or
suggested payments with 12-Month Financing
Show me how
Availability
FREE shipping to
Sold & shipped by
aaawave
(31)
Specifications
  • Airflow Volume
    81.32 cubic feet per minute
    Cooling System
    Liquid
    Fan Size
    120 millimeters
    Fan Speed
    2250 revolutions per minute
    Noise Level
    30.97 decibels adjusted
    Number of Fans Included
    3
  • Key Specs
    • Airflow Volume: 81.32 cubic feet per minute
    • Fan Size: 120 millimeters
    • Fan Speed: 2250 revolutions per minute
    • Noise Level: 30.97 decibels adjusted
    • Number of Fans Included: 3
    • Lighting Type: RGB
  • General
    • Brand: TRYX
    • Color: White
  • Cooling
    • Cooling Fan Type: CPU
    • Fan Size: 120 millimeters
    • Number of Fans Included: 3
  • Features
    • Lighting Type: RGB
  • Power
    • Power Consumption: 320 watts
  • Dimensions
    • Product Weight: 6 ounces (The out of box weight of the item.)
  • Warranty
    • Warranty - Parts: Warranty
  • Other
    • UPC: 850066255056
TRYX Highly Customizable AIO 6.67'' AMOLED Curved Screen Asetek 8th Gen Pump
  • Feature: TRYX PANORAMA 360 White AIO 360mm offers a 6.67” curved screen with a 60Hz refresh rate and 2k display for anamorphic view in PC case with various types of content.
Sponsored
Compare similar products
CORSAIR - NAUTILUS 360 ARGB Liquid CPU Cooler with RS120 ARGB Fans - Black
CORSAIR - RS120 ARGB 120mm PWM Case Fans (3-pack) - Black
The CORSAIR RS120 ARGB 120mm PWM Fans Triple Pack gets your PC cooling setup off on the right foot with three efficient and reliable fans. Daisy-chained connectors let you link multiple fans together and control them all through just one 4-pin PWM and one +5V ARGB header on your motherboard. Enjoy fan speeds up to 2,100 RPM, with the static pressure to also serve as radiator fans. CORSAIR AirGuide technology with anti-vortex vanes directs airflow for concentrated, powerful cooling. Eight LEDs light up your build with simple +5V ARGB motherboard control. Magnetic Dome bearings ensure quieter operation and increased longevity, while Zero RPM mode offers silent operation at low loads.
CORSAIR - iCUE LINK TITAN 360 RX LCD Liquid CPU Cooler - Black
The CORSAIR iCUE LINK TITAN RX LCD CPU Cooler delivers high-performance, low-noise cooling and seamless iCUE LINK connectivity, while showing off your creativity on a stunning 2.1” IPS LCD screen. Its FlowDrive cooling engine features a high-performance three-phase pump with a 6-year warranty, a precision engineered cold plate surface profile for optimal thermal contact, and pre-applied XTM70 thermal paste for unparalleled efficiency. iCUE LINK RX RGB fans, with AirGuide technology and Magnetic Dome bearings, ensure superior airflow and quiet operation. PWM control and Zero RPM mode let you decide the balance between cooling performance and fan noise. Dynamic RGB lighting via iCUE software and easy CapSwap modules give you unprecedented customization. The TITAN RX LCD supports the latest CPU sockets, including Intel LGA 1851/1700 and AMD AM5/AM4.